Radijo laida. Didinant lietuviškų bitininkystės  produktų vartojimą

Bičiulis Virginijus Kondrotas  ir aš, Valentinas Juraitis, apsilankėme radijo stotyje ,,Kelyje”. Abu prižiūrime vidutinio dydžio bitynus, turime įvairaus medaus, kitų bičių produktų , tai norėjosi pasidalinti patirtimi apie bityno teikiamas gėrybes.

Ir gerą pusvalandį gyvai padiskutavome apie medų, apie kaimo plėtros galimybes didinant lietuviškų bitininkystės  produktų vartojimą.

Šios radijo stoties auditorija – publika nuo 30 iki 50 metų. Klausytojai – už vairo miestų kamščiuose, – kelyje, sėdintys prie kompiuterių biuruose.

Kas jiems įdomu? Čia klausimas? Muzika ar pokalbiai.

Ši publika – aktyviausia, darbščiausia šiandien aktyviai dalyvaujanti darbo rinkoje. Jie gali sau leisti nusipirkti medaus. Ar jie tai daro? Renkasi cukrų ar medų? Ar tebėra vaistinių klientai – perka cheminius vaistus? Gyvenant pagal rinkos taisykles ,, privalome niekad nepavargti. Ar mūsų biologinis resursas dar neišnaudotas.

Apie tai ir kalbėjome. Aš pasisakiau, kad derėtų atsisakyti cukraus, medaus stiklainis turi stovėti ne uždarytoje spintelėje, o visuomet ant virtuvinio stalo, kas rytą – prieš akis. Tai galima pavadinti vartojimo strategija ir taktika: tuomet ir atsiranda įprotis kas rytą kabinti medų šaukšteliu…

O Virginijus Kondrotas puikiai pakalbėjo apie pikį, duonelę, ir savo paties ruošiamus bityno sveikatinančius produktus.