Kokybiškas sirupas ,,Bičių koryje”

 

Pasibaigus medunešiui   šiandien didžiausias rūpestis  bitininkams   ratuotąsias  aprūpinti  maistu žiemai.

Vieni bitininkai  patys ruošia sirupą  pirkdami  cukrų ir  gamindami  savo tirpalą,  kiti taupydami laiką  perka gatavą.

Į ,,Bičių korio”  sandėlį Vilniuje esantį šalia Žaliųjų ežerų  atkeliavo  didelė  invertuoto cukraus sirupo siunta.

-Vokietijos gamintojo ,,Ambrosia”  invertuotas cukrinių runkelių sirupas, pasižymi  aukšta kokybe , turintis patikros sertifikatus, tai garantuoja , kad  maitinat šiuo papildu bitės gerai peržiemos. Su šia firma  bendradarbiaujame jau daugelį metų ir įsitikinome, kad  gauname kokybišką produktą,  mūsų šalies  bitininkai renkasi būtent šios firmos sirupą. Ankstesniais metais  teko nusivilti kitų gamintojų iš Čekijos, Prancūzijos ,Belgijos  kurių  sudėtyje cukrus  būdavo neaiškios kilmės, – sako įmonės vadovas Jonas Juodvalkis.

Šalies bitininkai   sirupą  gali įsigyti įvairiais kiekiais – cisternomis, kibirais ir mažesnėmis  talpomis. Kai perki nuo 1 iki 10 kibirų  po 13, 8 kg  kaina už vieną   yra 17,55 eur, jei perki daugiau,  kaina mažėja.

ičiulis Alvydas Čeberekas,  prižiūrintis 60 šeimų  Vilniaus rajone Dūkštose, sirupo atvyko su savo kibirais. Todėl  jam bus taikomos nuolaidos.

Kreiptis:  UAB ,,Bičių korys”

 tel. 85 2441438

vadyba@biciukorys.lt

www.biciukorys.lt