Kandidato bitininko Arvydo Mockevičiaus prisistatymas

Aš esu Arvydas Mockevičius, 150 šeimų bityno savininkas, LBS Šiaulių skyriaus valdybos narys. Be darbo nuosavame bityne, gyvai ir nuotoliniu būdu konsultuoju mažiau patirties turinčius bičiulius, bendrauju su Lietuvos įmonėmis bei žiniasklaidos priemonėmis, šviečiant visuomenę ir aktyvinant medaus vartojimą, aktyviai dalyvauju LBS veikloje.
Šiame ataskaitiniame – rinkiminiame susirinkime noriu išryškinti siekius, kaip kandidatas,kuris:
– Atstovautų smulkiuosius ir vidutinius Lietuvos bitininkus,o ne didžiuosius verslininkus.
– Mano prioritetas yra bitininkystės mokslų atkūrimas/sukūrimas.
– Aukštos kvalifikacijos bitininkystės specialistų ir bitininkų rengimas.
– Lietuvos bitininkų produkcijos pridėtinės vertės kėlimas ir populiarinimas Lietuvoje ir užsienyje.
Nemanau, kad jei būčiau išrinktas LBS prezidentu galėčiau lengvai įgyvendinti savo programą ir viziją be daugumos valios ir palaikymo, bet aš turiu viziją, kurios siekčiau…
Geriau turėti tikslą ir planą, ir šiuo planu pasidalinti su kitais. Mano supratimu, suinteresuoto verslo atstovai negali dalyvauti LBS kaip valdymo organas, nes interesų konflikto išvengti nepavyks…

Mano tikslas – teigiami ir ilgalaikiai, kuriantys pridėtinę vertę, pokyčiai Lietuvos bitininkystėje ir kad galėčiau juos įgyvendinti, esu pasiruošęs siūlyti savo kandidatūrą į LBS prezidento poziciją. Mano bendraminčiai tvirtina, kad kompetencijų tam turiu: iki nuosavo verslo sukūrimo dirbau vadovaujančiose pareigose, neblogai išmanau vadybą bei marketingą, laisvai kalbu keliomis užsienio kalbomis, esu atviras naujovėms, iniciatyvus, imlus pokyčiams.
Programą, kuria aš su kolegomis atstovauju ir norėčiau įgyvendinti kūrė kompetentinga bitininkų komanda, prieš pirmąją pandemijos bangą ji buvo pristatyta septyniose Lietuvos bitininkų draugijose. Dėl apribojimų, susijusių su Covid -19, iki LBS prezidento rinkimų daugiau draugijų aplankyti nebepavyko, todėl pasiunčiu ją visų 45 draugijų pirmininkams ir tikiuosi, kad nariams ji bus pristatyta susirinkimų (jei susirinkimai įvyks) ar elektroniniu būdu. Taipogi ši programa buvo patalpinta socialiniuose tinkluose. Primenu, kad LBS prezidento rinkimuose balsavimo teisę turi draugijų pirmininkai, o pastarieji, rinkdami prezidentą, privalo išreikšti ne asmeninę, bet visos draugijos nuomonę ir balsuoti už tą asmenį, kurio kandidatūrai buvo pritarta draugijos balsų dauguma. Tikiuosi, mano žinutė pasiekė visus Lietuvos bitininkus.

Pagarbiai

Arvydas Mockevičius
arvydas.m83@gmail.com