Naujos prekės ,,Bičių koryje“

Ką šiandien siūlo viena didžiausių bitininkystės įmonė ,,Bičių korys“?

Įmonė turi 10 specializuotų filialų Lietuvoje, iš kurių 8 dirba ištisus metus.

Vilniuje aplankėme dvi įmonės parduotuves.

UAB „Bičių korys” nauji gaminiai

Pasidomejome apie naujas prekių siuntas ir kuo šios parduotuvės skiriasi?

Klientai šias parduotuves renkasi skirtingai : tie, kurie atvyksta ir visuomeniniu transportu dažniausiai eina į ,,Bičių korio” parduotuvę senamiestyje, Pylimo g. 55, esančią šalia sostinės Halės turgaus. Nes žino, automobilį čia parkuoti-ankštoka. O pėsčiam visai kas kita. Čia ranka pasiekiama geležinkelio ir autobusų stotys. Todėl patogu atvykti ir iš rajonų.

Šioje parduotuvėje gausu medaus ir bičių gydomųjų produktų, smulkių bitininkystės reikmenų.

O didesniems pirkiniams kiti klientai renkasi įmonės bazės parduotuvę, esančią prie Žaliųjų ežerų, Verkių Riešės g. 64. Čia bazės sandėliuose galima apžiūrėti įrangą, iškart įsigyti prekių didesniais kiekiais,

…Ir visad gausi norimą prekę tuojau pat.

Prekybos vadybininkas Česlav Urban papasakojo mums apie keletą naujovių, kurios palaipsniui jau atranda kelią į didelius bitininkystės ūkius ir pas bitininkus-mėgėjus.

Tai džiovintuvai, aviliai iš poliretano ir kita…

Džiovintuvas

Tai bičių duonelės, žiedadulkių džiovintuvas ir korių šildytuvas. Tai galingas , našus įrenginys, kurio pagalba galima paruošti rinkai didesnius kiekius šalutinės bityno produkcijos: žiedadulkių, bičių duonelės. Pagaminti ir parduoti ne tik medaus.

Šis džiovintuvas ir šildytuvas žymiai palengvina darbą , o konstrukcijos, pagamintos iš nerūdyjančio plieno garantuoja bičių gėrybių švarų apdorojimą, ekologiškumą.

Šiame džiovintuve – šildytuve taip pat galima dideliais kiekiais įstatant kibirus pašildyti medų, kad būtų patogiau išfasuoti.

Aviliai iš poliretano

Kitas patrauklus gaminys tai 10 rėmų avilys iš poliretano. Pagamintas iš kieto plastmasės lydinio savo kokybe žymiai pralenkia ankstesnius polistrolinius. Anų paviršiai buvo ne tokie tvirti ir kieti, todėl juos iškapodavo snapais paukščiai, pragrauždavo pelės .

Naujasis gaminys tvirtas , ir svarbiausia lengvas. Komplektuojamas kartu su korpusu ir atskirai parduodamos ir poliretaninės meduvės. Avilio dugne yra prietaisas žiedadulkėms rinkti. Jis reguliuojamas, jei nėra poreikio rinkti žiedadulkių, bičių srautai praleidžiami nustačius kitas angas.

Daugiau apie prekes rasite adresu: http://www.biciukorys.lt/

,,Bičių korys”- tai viena didžiausių specializuota prekybinė bitininkystės įmonė Lietuvoje. Nuosavas specializuotų prekybinių taškų tinklas yra didžiausias Baltijos šalyse ir vienas didžiausių Rytų Europoje. Jį sudaro 10 specializuotų bitininkystės reikmenų prekybos filialų Lietuvoje, iš kurių 8 dirba ištisus metus.

Bendrovės gamybos pagrindą sudaro vaško perdirbimas į vaško plokšteles, bitininkų aprūpinimas visu bitininkystės vystymui reikalingu mediniu inventoriumi bei įranga: aviliais, avilio dalimis, rėmeliais, meduvėmis, spietinėmis, korių laikymo dėžėmis, medinėmis maitintuvėmis.

Privatizavus šią įmonę, 1994 metais įkurta uždaroji akcinė bendrovė „BIČIŲ KORYS”.

Nuo 2003 metų dalį medinio bitininkystės inventoriaus eksportuojame į Vakarų Europą.

Bendrovė konkurencingomis kainomis superka, fasuoja ir realizuoja įvairius bičių produktus – medų, žiedadulkes, pikį, bičių duonelę. Visa produkcija – tik lietuviškos kilmės. Ji yra žinoma Vokietijoje, Prancūzijoje, Rusijoje. 2003 metais dalyvavome Tarptautinėje Žemės ūkio parodoje Berlyne „Žalioji savaitė”. Siekdami aprūpinti bitininkus kuo įvairesnėmis priemonėmis ir įranga, glaudžiai bendradarbiaujame su tiesioginiais bitininkystės inventoriaus gamintojais iš Ukrainos, Rusijos, Lenkijos, Čekijos, Vokietijos. Todėl prekes įsigyjame dideliais kiekiais mažiausiomis kainomis ir tiekiant, taikoma lanksti nuolaidų ir atsiskaitymų sistema – sako įmonės direktorius Jonas Juodvalkis.