Jonui Dmukauskui – garbingas apdovanojimas

Agronomo, bitininko ir žurnalisto Jono Dmukausko , pažymiončio savo 90 metį, indėlį į mūsų šalies žemės ūkį pastebėjo ne tik kolegos, buvę bendradarbiai, bet ir šią sritį kuruojanti valstybinė institucija – Lietuvos žemės ūkio ministerija. J. Dmukausko ilgametis ir vaisingas triūsas dirbant agronomu, bitininkystės agronomu, vadovaujant Žemės ūkio ministerijos Mokslinės-techninės informacijos skyriui, įkuriant ir vadovaujant Lietuvos sodininkų draugijos Vilniaus bitininkų skyriui, dirbant žurnalo „Lietuvos bitininkas“ vyriausiuoju redaktoriumi bei aktyviai dalyvaujant Lietuvos bitininkų sąjungos veikloje buvo įvertintas Žemės ūkio ministerijos Garbės ženklu.

Šį garbingą apdovanojimą Jonui Dmukauskui buvo įpareigotas įteikti Lietuvos bitininkų sąjungos prezidentas akademikas profesorius habilituotas daktaras Algirdas Skirkevičius. O apdovanojimo diena buvo neeilinė – pasveikinti visų mylimo Jono su 90-uoju gimtadieniu susirinko artimiausi draugai, buvę bendradarbiai.

Vilniaus bitininkų susivienijimo „Bitinėlis“ vardu šios draugijos įkūrėją J. Dmukauską sveikina susivienijimo pirmininkas Kazimieras Spetyla

Jubiliatą sveikina Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyr. specialistas Antanas Paliutis