47-asis Apimondia kongresas Stambule

Parodų salių išdėstymas

Per pastaruosius dvejus pandemijos COVID metus buvo sunku planuoti ir vykdyti kas dvejus metus vykstantį Apimondia kongresą, kuris turėjo vykti Ufoje, Rusijoje 2021 m. rugsėjį , 2022 rugpjūtį. Dėl Rusijos kariuomenės invazijos į Ukrainą, renginys Ufoje  atšauktas ir kongresas rengiamas Stambule.

  ,,Apimondia, siekdama būti apolitiška ir vadovaudamasi organizacijos įstatais, išklauso pasiūlymus ir tada balsuoja už būsimas kongreso vietas. ,,Atšaukę Ufoje suplanuotą kongresą, turėjome pasirinkti naują 47-ojo kongreso vietą, kurią būtų galima surengti su minimalia rizika ir garantuota logistine pagalba; Stambulas, Turkija atitiko šiuos reikalavimus. Stambulas yra gyvybinga, saugi ir centrinė Europos vieta”

Esant didelei tarptautinei įtampai, nusprendėme uždrausti Rusijoje įsisteigusiems pardavėjams dalyvauti „ApiExpo“ Stambule. Tačiau negalime bausti, tarp jų ir rusų bitininkų už jų vyriausybių veiksmus, o visų tautų bitininkai yra laukiami Stambule”- , rašoma Apimondijos kongreso rengėjų pranešime..

Jeff Pettis
Apimondia Prezidentas

47-ajo kongreso Stambule šūkis „Bitės vienija pasaulį“,

45 Apimondia  kongrese 2017 metais Stambule  dalyvavo 12 500 dalyvių iš 127 šalių.Tai buvo  didžiausias ir skailingiausia kongresas per   visą veiklos istoriją. Tikimasi, kad ir šiemet  kongresas bus gausus.

Tai galimybė atvykti į gyvybingą miestą Stambulą, kuriame Rytai susitinka su Vakarais, su puikiu tarptautiniu oro uostu ir patogia centrine vieta. Planuojamos įdomios programos apie bites, laikymą ir visus mūsų amato aspektus.

Iš Lietuvos kongreso Apimondia parodose  nuolat dalyvauja, kaip eksponentas, UAB ,,Wilara”, pristatydamas pasauliui savo ir ,,Lysson”, kitų gamintojų produkciją.  Dalyvavimas tokio lygio tarptautiniame   renginyje  kiekvienam bitininkui gali atnešti didžiulę naudą, netik leidžia praplėsti akiratį, bet ir pakelti savo verslą, tarp jų ir prekybos bičių produktais, į aukštesnį lygį.

Skaitant  Apimondia / Stambulas rengėjų skelbimus, nerimą kelia reikalavimas keliskart pasikiepyti nuo Covid pandemijos. Ar tai perteklinis reikalavimas, kai daugelyje šalių apribojimai jau atšaukti.

Oficiali renginio kalba yra anglų kalba. Daugiau informacijos yra  svetainėje www.apimondia.org

Bitynai.lt inf

Salių kategorijos Kaina
Premium Zona A
( Minimumas 18 m2 & plotas be įrangos )
350.-Eurų už m2  + %18 VAT
Zona B (stento plotas – min. 9 m2) 3.250.-Euro už m2+ %18 VAT
Zona C (– min 9 m2) 2.750.-Euro už  m2 + %18 VAT

 

  Parodų salėse