47  tarptautinis APIMONDIJOS kongresas  planuojamas šių metų rugsėjo 5-10 dienomis Ufoje

Šiuo metu Rusijos Federacijoje ruošiamasi 47-ajam Tarptautinės bitininkystės asociacijų federacijos „Apimondija“ kongresui, kuris 2022 metų rugsėjo 5-10 dienomis planuojamas Ufoje, Baškirijos Respublikoje.  Norintiems dalyvauti Pasaulio bitininkų forume oficialioje 47-ojo Apimondija kongreso svetainėje https://apimondia2021.com/rusca/ vyksta registracija, priimamos mokslinių pranešimų santraukos, rezervuojamos ekspozicinės erdvės ir skelbiama kita informacija.Kongreso organizacinis komitetas svarsto klausimą dėl sumažinto registracijos mokesčio už apsilankymą ApiExpo parodoje ir nuotolinio mokslo sekcijų posėdžių transliacijos peržiūrą Rusijos dalyviams.

Apimondia kongreso svetainės skiltyje „Registracija“ pateikiamos dalyvių kategorijos ir registracijos mokesčių dydis .

Atkreipkite dėmesį, kad tezių pateikimo sistema ir internetinė kongresų registracijos sistema veikia tik anglų kalba, o visos tezės turi būti pateiktos tik anglų kalba.

Dalyvavimas parodoje „ApiExpo” Skiltyje „ApiExpo“ pateikiamos parodų plotų nuomos kategorijos ir kaina, priklausomai nuo užsakomo ploto ir mokėjimo termino, paraiškos rezervacijai pateikimo taisyklės ir sąlygos bei parodos dalyvių apmokėjimo sąlygos. Čia galite užpildyti paraiškos formą rezervuoti parodos vietą. Privačioms įmonėms neleidžiama dalintis būdelių ir pan. Dviems įmonėms neleidžiama turėti vieną stendą ir rodyti (skelbti) dviejų įmonių pavadinimus. Kitos taisyklės regionams, asociacijoms ir šalims. Jeigu stendas pavadintas pagal regiono/šalies/asociacijos pavadinimą, tai įmonės gali eksponuoti savo gaminius šiame stende.

Parodos dalyvių, išsinuomojusių ir sumokėjusių už parodos plotą, registracija ⃰ 140 eurų registracijos mokesčio sumokėjimas už kiekvieną papildomai kiekvienoje zonoje suteiktą stendinį visą parodos laikotarpį. Jeigu į stendą reikia pritraukti papildomų asmenų, tai už juos būtina sumokėti atitinkamą jų pasirinktą registracijos mokestį pagal registracijos skiltyje pateiktus tarifus. Dalyvavimas tarptautiniame medaus konkurse (WBA) Apimondia 2022. Visas WBA (Tarptautinės bitininkystės varžybų) varžybas organizuos tik Apimondia. Jų taisyklės ir nuostatai šiuo metu rengiami.

Lietuvos bitininkų organizacijos, nuolat dalyvauja  Apimondijos rengioniuose. Antai bitininkystės reikmenų įmonė ,,Wilara” savo produkciją ir paslaugas pristatinėjo Monrealyje (Kanada), Kijeve (Ukraina).

Kongresas  rengiamas kas 2-3 metai. Pirmasis įvyko XIX a. 1897 m. Briuselyje.

Išsamią informaciją apie  Apimondijos kongresus pateikėme ,,Bitininko kalendoriuje -žinyne 2022 m.” kurį galima įsigyti:  info@vyzdys.com

Pažymėsime, kad nuolatinis renginys Švedijoje APISCANDIA  šiemet   vyks  tik nuotoliniu, skaitmeniniu būdu vasario 12-13 d.

 KongresoApimiondija  kontaktiniai duomenys:

Norinties dalyvauti  kongreso darbe, renginiuose, skelbti moklsinius pranešimus renginio organiozatoriai  kviečia užsiregistravus, pateikti pranešimų  santraukas, užsakius vietą, prašome siųsti informaciją Baškirų bitininkystės ir apiterapijos tyrimų centro darbo grupei, ruošiantis 47-ajam Apimondia kongresui el. paštu: apisufa @yandex.ru. • Kontaktinis asmuo: Schmidt Nadežda Aleksandrovna • Telefonai: darbo. +7 (347) 246-60-97, mob. +7 927 92 22 690.

www.bitynai.lt inf.